Přístaviště

Otrokovice

Přístaviště v Otrokovicích najdete v městské čtvrti Baťov v bezprostřední blízkosti veslařského klubu. Komfortní, betonová, víceúrovňová přístavní hrana, nabízí bezproblémový nástup do lodě i vozíčkářům. Využít můžete hygienické zařízení (WC).

Napajedla přístaviště Emilla Spiro

Zastávka v Napajedlích se nachází pod vrbami na nábřeží, v dohledu radnice. Betonová, víceúrovňová přístavní hrana nabízí komfortní nástup do lodě i vozíčkářům.

Napajedla Pahrbek

Přístaviště se nachází na levém břehu řeky Moravy u rekreačního centra Pahrbek, který je situován na jižním okraji města Napajedla. Přístaviště je tvořeno pevným třístupňovým molem o délce 45 m s bezbariérovým přístupovým chodníkem (rampou). Přístavní hrana mola je vybavena pacholaty a rohatinkami, které slouží k bezpečnému vyvázání plavidel.

Spytihněv Na Rejdě

Přístav se nachází v horní rejdě plavební komory Spytihněv v bezprostřední blízkosti jezu. Plavební komorou se zde spojuje kanálový úsek s říčním. V přístavu se můžete občerstvit ve stylové rybářské baště. Je zde k dispozici hygienické zázemí (WC, sprchy).

Babice

Přístaviště Babice se nachází na okraji obce v místě, kde Kudlovický potok podtéká Baťův kanál pomocí tzv. shybky. Zde naleznete odpočinkové místo s možností občerstvení. Přístaviště je využitelné i pro soukromé lodě. Je zde k dispozici hygienické zázemí (WC, sprchy).

Staré Město

Zastávkové místo ve Starém Městě se nachází v horní rejdě plavební komory pod silničním mostem přes Baťův kanál spojujícím Uherské Hradiště a Staré Město. V bezprostřední blízkosti zastávky se nachází přístaviště Staré Město s možností občerstvení, které je využitelné i pro soukromé lodě a nabízí se zde možnost využití hygienického zázemí (WC, sprchy). V blízkosti naleznete Památník Velké Moravy.

Uherské Hradiště

Zbrusu nové přístaviště naleznete na Moravním nábřeží mezi silničním mostem a lávkou pro pěší. Betonová, víceúrovňová přístavní hrana nabízí komfortní nástup do lodě i vozíčkářům. V blízkosti se nachází nekuřácká restaurace s letní zahrádkou. Za pozornost stojí městská památková zóna královského města Uherské Hradiště, založeného Přemyslem Otakarem II. roku 1257, která začíná přímo na nábřeží.

Mapa plavby